Hakkımızda

Mira14lojistik, 1971 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 17 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Mira14lojistik, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Mira14lojistik’ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Türkiye, Ukrayna,Rusya,Belarus,Moldova,Kazakistan,Kırgızistan ‘da olmak üzere, kapalı alanı 10.000 m2‘ye yaklaşan dağıtım merkezinin yanı sıra parsiyel taşımacılığı ile Rusya Federasyonu Devletler Topluluğu (BDT)  ülkelerine hizmet vermektedir.

Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Mira14lojistik’in vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 350‘in üzerinde çok uluslu çalışanı, Mira14lojistik’in başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar.