Parsiyel Yük Taşımacılığı

Parsiyel Yük Taşımacılığı  

Her Hafta Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi günleri Düzenli Olarak  PARSİYEL  çıkışlarımız vardır.

Türkiye'nin bütün şehirlerinden 12 saat içerisinde alım yapılarak en hızlı şekilde teslim ülkesi'ne  EXPRESS olarak ulaştırmaktayız.

Parsiyel lojistik hizmetimizi sunmak üzere her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet ağımızda başta İstanbul’dan Rusya, Ukrayna, Belarus, Moldova, Azerbeycan, Kazakistan,Kırgızistan,Özbekistan,Tacikistan, Gürcistan, Moğolistan, Baltıkladan da Finlandiya, Estonya, Litvanya ve ithalat ve ihracat parsiyel servislerimiz bulunmaktadır. Bunun dışında belli başlı parsiyel aktarma limanları sayesinde yüzlerce destinasyona/destinasyondan tüm dünyaya parsiyel servisimiz bulunmaktadır.
Tüm çıkış ve varış noktalarımızda kendi ofislerimiz ile yüklemelerimizi gerçekleştirip koşulsuz müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı sağlamaktayız. Parsiyel servis sağlayıcı olarak 50 yılı aşkın geçmişimiz, deneyimimiz ve yatırımlarımız sayesinde bugün ulaşmış olduğumuz konumda sektörde yeni limanlara/limanlardan yeni servisler oluşturmak ve böylelikle müşterilerimize daha fazla maliyet ve zaman avantajı sağlamak temel çalışma prensibimizdir.

Galerimiz

Hizmet Verdiğimiz ülkeler

Türkiye  
Ukrayna  
Rusya  
Kazakistan  
Türkmenistan  
Özbekistan  
Azerbeycan  
Tacikistan  
Moğolistan  
Finlandiya  
Gürcistan  
Estonya  
Litvanya  
Moldova  
Letonya  
Belarus  
Kırgısiztan  

Diğer Hizmetlerimiz