Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı  

      Uzman Kadromuzla, Etkin Çözümlerimizle Ve Çalışma Prensiplerimizle Mira14lojistik Olarak Karayolu Taşımacılığında Da Siz Değerli Müşterilerimizin Yanındayız. Kurulduğumuz Günden Bu Yana Sadece Şehir İçi Taşımacılıkta Kat Ettiğimiz Yol 7 Milyon Kilometrenin Üzerinde…
Yurt İçi Veya Uluslararası Karayolu Taşımacılığında Çözüm Odaklı Yaklaşımımız, Operasyon Deneyimimiz Ve Sınırsız Desteğimizle Her Zaman Siz Değerli Müşterilerimizin Yanındayız. Uzman Ekibimiz Karayolu Taşımacılığında Da Ürünlerinizin Teslimatını Uygun Maliyetlerle Ve Aynı Zamanda Esnek Ve Yaratıcı Çözümlerle Sizlere Sağlamaya Devam Ediyor. Dünyadaki Karayolu Lojistik Firmaları Arasında Ayrıcalıklı Yerimizi Almak Üzere Emin Adımlarla Yürürken En Büyük Motivasyonumuz Müşterilerimizin De Bizimle Birlikte Büyümesine Ve Güçlenmesine Destek Olmak.

Karayolu Taşımacılığında Sunduğumuz Lojistik Servisler
Komple Ve Parsiyel Servis
Proje Yüklemeleri
Gabari Dışı Malların Taşınması
Rusya Ve Rus Ülkelerine Taşımacılık 
Türkiye’den Direkt Servis

     Gabari Dışı Ağır Hacimli Yükleri, Profesyonel Ekibimizle Birlikte En İnce Detayına Kadar Planlayarak Ve Tüm Operasyonu Kusursuz Şekilde Yöneterek, En Güvenli Şekilde İstenilen Noktaya Ulaştırıyoruz.
Yüksek Sorumluluk Anlayışıyla Çalışan Ekibimiz Hem Yüklerinizin, Hem De Karayolu Nakliye Sürecinde Yolumuzun Kesiştiği Her Canlının Güvenliğine Ve Varlık Sebebine Değer Vererek Hareket Eder. Tüm Tedbirleri Alarak Projeyi Planlar Ve Uluslararası Standartlara Uygun, Özenli Ve Dikkatli Bir Yaklaşımla Süreç Yönetimini Gerçekleştirerek Sorunsuz Biçimde Ürünlerinizi Teslim Noktasına Kadar Ulaştırır.
Karayolu Nakliye Alanındaki Tüm Hizmetlerde Bize Olan Güveniniz İçin Teşekkür Ederiz.

Galerimiz

Hizmet Verdiğimiz ülkeler

Türkiye  
Ukrayna  
Rusya  
Kazakistan  
Türkmenistan  
Özbekistan  
Azerbeycan  
Tacikistan  
Moğolistan  
Finlandiya  
Gürcistan  
Estonya  
Litvanya  
Moldova  
Letonya  
Belarus  
Kırgısiztan  

Diğer Hizmetlerimiz